Restauracja Warszawa Wesoła

Wesoła to dzielnica Warszawy, która znajduje się w prawobrzeżnej części miasta, gdzie nasza restauracja dowozi jedzenie. Jak wiesz, Molto Pizza jest popularna nie tylko w centrum Warszawy, dlatego umożliwiamy również spróbowania naszych specjałów mieszkańcom innych dzielnic. Na wyrabianiu prawdziwej, włoskiej pizzy znamy się najbardziej. Wesoła obejmuje obszar, do którego nasi dostawcy kursują z wszystkimi zamówieniami złożonymi na naszej stronie internetowej. Dobrze znamy tę dzielnicę i często tam jeździmy.

Druga Pizza 50% taniej

Przy zamówieniu dwóch pizz na dzielnicę Wesoła w Warszawie drugą otrzymasz 50% taniej. Oferta dotyczy pizz średnich i dużych z minimum dwoma składnikami. Pizza dwuskładnikowa to sos, ser i dwa dowolne składniki. Rabat naliczany jest dla pizzy tańszej lub w tej samej cenie. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy w naszym menu wybrać pizzę, którą chcesz zamówić, podać adres, a cena promocyjna naliczy się od razu. Zamawianie pizzy lub innych posiłków przez internet jest bardzo łatwe i przyjemne. Nie musisz przyjeżdżać, bądź zamawiać jedzenia telefonicznie. Nasi kierowcy zrobią to za Ciebie. Dowieziemy wybrane przez Ciebie jedzenie pod każdy adres w Warszawie i Wesołej i gwarantujemy, że polubisz naszą restaurację.

Restauracja oferująca nie tylko pizzę

Mieszkańcy dzielnicy Wesoła znajdą w naszej restauracji nie tylko smakowitą pizzę. Oprócz dopieszczania Waszych kubków smakowych wyborną pizzą proponujemy także dania obiadowe, makarony, zupy, przekąski, tortille. Wszystko, czego dusza zapragnie. Codziennie próbujemy naszych dań, dlatego dajemy gwarancję, że jedzenie z Molto Pizza jest smaczne i zdrowe. Szukasz najlepszej restauracji w Wesołej? Koniecznie wpadnij na Korkową 40 w Warszawie.